Select Page

A Tigrisek Csongrád csapata a Makói KC II. csapatát fogadta hazai pályán

Szombaton ismét megtelt élettel a Sághy sportcsarnoka. A Tigrisek Csongrád kézilabda csapata a Makói KC II. csapatát fogadta hazai pályán. Szenzációsan jó, rendkívül kemény mérkőzésnek lehettek szemtanúi, akik ellátogattak a mérkőzésre. Az első félidőben fej-fej mellett játszott a két csapat. A második félidőben sikerült 4-5 gólos előnyre szert tennünk. Volt egy kis pszichikai hadviselés is, de szerencsére ezt jól átvészelte a csapat, sikerült tovább termelnünk a gólokat és végül 36-34-re zárult a mérkőzés. Sok szép egyéni megmozdulást, sok jól kidolgozott helyzetet, szép csapatjátékot és nagyon komoly kapusteljesítményt láthattunk. Meggyőző játékkal, végig vezetve sikerült a győzelmet megszereznie a csapatunknak. A mérkőzés végén a lelátóról zúgott a tapsvihar és a “van csapatunk” rigmussal köszönték meg a nézők ezt a felfokozott hangulatú mérkőzést.