Select Page

Átadták a városi sport- és tanulmányi díjakat

Átadták a városi sport- és tanulmányi díjakat

Városunk fiataljai idén is kitettek magukért, és nem csak a pályán, de az iskolapadban is helytálltak. A megyei- és országos sikereket arató diákok a Művelődési Központ Magyar Király dísztermében vették át a városi elismeréseket.

Az Év Edzőjének 2016-ban Huszka Károlyt, a Csongrád Városi Vízilabda Sportegyesület edzőjét választották. Az Év Ifjúsági Sportolója Cseri Gitta , a Szegedi Boksz Club versenyzője és  Zsirmik Tamás, a Dr Pap László Birkózó Egyesület sportolója lett. Az Év Felnőtt Sportolója címet Kis Ferenc szenior sportoló kapta, aki 2015-ben a 70 év felettiek mezőnyében maraton, félmaraton távon számos I. helyezést ért el.  Az Év Sportmenedzsere díjat Nagy Ferenc vállalkozó kapta. A Fiatal a kultúráért díjat Ürmös Alexandra, a CsTÁI Galli János Ált Isk, Alapfokú Művészeti Iskolája tanulója kapta.

Jó tanuló – jó sportoló címek 2015. év eredményeik alapján:

Eredményes:

Bartók Anikó (Csongrád Fittness Sportegyesület)
Palásti Csenge  (Csongrád Fittness Sportegyesület)
Molnár Ádám (Csongrádi Idegenforgalmi Sportegyesület)
Keller Máté Mihály (MTTSZ Csongrád Városi Lövész Sportegyesület)
Rácz Viktória  (MTTSZ Csongrád Városi Lövész Sportegyesület)
Túri Dániel (Tisza Tenisz Club)
Kátai Benedek Máté (Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület)
Kovács Máté (Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület)
Gulyás Gergő (Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület)
Vígh Dániel (Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület)
Tyukász Máté (Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület)
Fűri Gergő (Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület)
Havasi Balázs (Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület)
Szarvas Dávid (Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület)
Túri Anna (Csongrád Vízügyi Sportegyesület)
Busi Kevin (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Sánta Gergő (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Gácsi Tamás (Kis-Tisza Vízi-sport Egyesület)
Szabó Ábel (Kis-Tisza Vízi-sport Egyesület)

Jó tanuló jó sportolók:

Bede Réka (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Ötvös Fanni (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Kozma Bettina (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Sarusi-Kis Linda (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Barta Eszter (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Badó Zsuzsa Olga (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Laczkó Dóra (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Barta Emese (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Bori Bella Gréta (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Szántai Hajnalka (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Vig Lotti (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Gaudi Fruzsina (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Gácsi Kata (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Hegedűs Hajnalka (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Kátai Virág (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Forgó Anna (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Oláh Csenge (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Dancsó Eszter (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Bede Flóra (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Szabó Csenge (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Kiss Kamilla (Csongrádi Fittness Sportegyesület)
Dobai Dávid (Csongrád Idegenforgalmi Sportegyesület)
Radics Milán (Csongrád Idegenforgalmi Sportegyesület)
Dobai Konrád (Csongrád Idegenforgalmi Sportegyesület)
Kasza Blanka (Csongrád Idegenforgalmi Sportegyesület)
Szűcs Balázs (Csongrád Idegenforgalmi Sportegyesület)
Kovács Fruzsina (Csongrád Idegenforgalmi Sportegyesület)
Tábori Lilla (Csongrád Idegenforgalmi Sportegyesület)
Héjja István (Tisza Tenisz Club)
Bozó Hanna (Tisza Tenisz Club)
Kiss Dávid (Tisza Tenisz Club)
Deák Ádám (Csongrádi Tradicionális Kyokushin Karate Sportegyesület)
Buda  Zoltán (Csongrádi Tradicionális Kyokushin Karate Sportegyesület)
Zalatnai Viktória (Csongrádi Tradicionális Kyokushin Karate Sportegyesület)
Illás Balázs (Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület)
Szabó Virág (Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület)
Mészáros Milán (Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület)
Kardos Csanád (Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület)
Budai Barnabás (Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület)
Bencze Botond (Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület)
Major Máté (Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület)
Horváth Hunor (Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület)
Szili Dorina (Csongrád Vízügyi Sportegyesület)
Tápai Levente (Csongrád Vízügyi Sportegyesület)
Székely Antónia Réka (Csongrád Vízügyi Sportegyesület)
Bakai Petra (Csongrád Vízügyi Sportegyesület)
Nagy Marcell (Csongrád Vízügyi Sportegyesület)
Kálmán Dávid (Csongrád Vízügyi Sportegyesület)
Vajda Szebasztián (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Kovács Zsolt (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Cseh Balázs (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Góg Levente (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Cseh Tamara (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Kátai Urbán Benjamin (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Felföldi Máté (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Varga Áron (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Jójárt Viktória (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Giricz László (Dr Papp László Birkózó Egyesület)
Gácsi Marcell (Csongrádi Kajak-Kenu Club)
Sutús Róbert (Csongrádi Kajak-Kenu Club)
Badó Csaba (Kis-Tisza Vízi-sport Egyesület)
Barta Ádám (Kis-Tisza Vízi-sport Egyesület)
Dányi Kristóf (Kis-Tisza Vízi-sport Egyesület)
Forgó Judit Lilla (Kis-Tisza Vízi-sport Egyesület)
Szalkai Szabó Zsombor (Kis-Tisza Vízi-sport Egyesület)
Lovas Gréta (Poseidon Úszó Egyesület)
Szántó Fanni (Poseidon Úszó Egyesület)
Sebők Lilla (Poseidon Úszó Egyesület)
Gyebnár Mihály (Poseidon Úszó Egyesület)
Bojtár Marcell (Poseidon Úszó Egyesület)
Árvai Máté (Poseidon Úszó Egyesület)
Hajduch Dávid (Poseidon Úszó Egyesület)
Cseri Gitta (Szegedi Boksz Club)
Busa Dóra (Szilver Tánccsoport Egyesület)
Sinkó Péter (Szilver Tánccsoport Egyesület)
Tót Emese (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Csernák Enikő  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Urbaniczki Blanka  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Hering Anna  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Kozák Tamás  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Szalkai Szabó Ádám  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Kocsis Péter Pál  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Németh Ádám  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Sutús Péter   (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Fűri Levente  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Brenner Tamás  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Pitrik Kornél  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)
Sarusi Kiss Péter  (Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület)

Iskolák által felterjesztett kimagasló tanulmányi munkát végző tanulók elismerései:

Berkecz Péter Grotta Alapfokúművészeti iskola
Balogh Adrienn Kitti
Füri Csenge Csongrád és Térsége Széchenyi Ált Isk 6. osztály
Faur Kata Emese Csongrád és Térsége Széchenyi Ált Isk 8. osztály
Oláh Lotti Csongrád és Térsége Széchenyi Ált Isk 6. osztály
Kocsis Bálint 7. osztály CsTÁI Galli János Ált Isk
Koller Hanna 7. a osztály CsTÁI Galli János Ált Isk
Szlovák Réka 8. osztály CsTÁI Galli János Ált Isk
Papp Ágnes 6. osztály CsTÁI Galli János Ált Isk
Posta Anna 6. osztály CsTÁI Galli János Ált Isk
Kurucz Krisztina 6. osztály Kozmutca Flóra Ált Isk
Mihály Gusztáv 1 osztály Kozmutca Flóra Ált Isk
Jójárt Rebeka 3. osztályos tanuló Nagyboldogasszony Katolikus Ált Isk
Zahorecz Petra 8. osztály Nagyboldogasszony Katolikus Ált Isk
Szemerédi Boglárka 8. osztály  Nagyboldogasszony Katolikus Ált Isk
Ceglédi Sándor 2/14 H osztály Sághy Mihály Szakképző Iskola
Valkai Zoltán 2/10 A Sághy Mihály Szakképző Iskola
Szalkai-Szabó Norbert 12.D  Sághy Mihály Szakképző Iskola
Szabó Viktória 9.B  Sághy Mihály Szakképző Iskola
Pullar Tomas Stewart 3. osztály CSTÁI Piroskavárosi Ált Isk
Szentes Szidónia 8. osztály CSTÁI Piroskavárosi Ált Isk
Hegedűs Patrícia 6. osztály CSTÁI Piroskavárosi Ált Isk
Sáfrány Barnabás 6. osztály CSTÁI Piroskavárosi Ált Isk
Blázsik Péter 12.F osztály
Batsányi János Gimnázium
Héjja Rebeka 11.F Batsányi János Gimnázium
Somogyi Árpád 5. F Batsányi János Gimnázium
Tábori Lilla 7.F  Batsányi János Gimnázium
Tisza Olivér 11.F osztály Batsányi János Gimnázium
Zsibók Marcell 10. F Batsányi János Gimnázium
Keller Máté Mihály Erdész 9.osztály Bársony István Mezőgazdasági Szakközép Iskola
Kasper Áron  Erdész 14.osztály Bársony István Mezőgazdasági Szakközép Iskola
Ónodi Nándor  Gépész 11. osztály Bársony István Mezőgazdasági Szakközép Iskola
Hipszki Tibor Gépjavító 13. osztály
Kása Máté 5. osztály CSTÁI Bokrosi Ált Isk

A díjak átadására 2016. június 9-én került sor.

 

A szerzőről:

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Aktuális kérdés

Ön melyik helyszínen látná szívesen az adventi rendezvényeket és a karácsonyi vásárt 2017 decemberében Csongrádon?

Szavazás állása

Loading ... Loading ...

Facebook

Önnek ajánljuk