A soron következő hétvégi fordulót vasárnap december 17.-én játszotta a Csongrád Tigrisek KSE felnőtt férfi kézilabda csapata. Idegenben a Szentes FKC ellen küzdöttek meg a fiúk. Az első félidő kezdetén még viszonylag kiegyenlített volt a játék, ám a csongrádiak erőfölénye hamar megmutatkozott. A házigazdák próbálták kemény védekezéssel megtördelni a Tigrisek lendületes játékát, megállítani a gyors kontratámadásokat, de ebben rendre alul maradtak, így az eredmény is ennek megfelelően változott. A félidőben már lényeges pontelőnnyel fordultak a második játékrészbe a csapatok, és a gólkülönbség ezután már egyre csak növekedett a két egyesület között. A szentesiek mindössze három cserével tudtak felállni, míg ellenfelüknél, egy egész cseresor várta a játéklehetőséget. A 23-50 arányú végeredménnyel kézilabdásaink 18 ponttal, veretlenül vezetik a Csongrád Megyei Bajnokságot. Ezzel az év utolsó mérkőzését is hozták a fiúk, de az őszi szezon még nem zárult le, hiszen négy összecsapás vár még kézilabdásainkra, ahol szintén nagyon fontos a pontszerzés ahhoz, hogy a feljutás biztos legyen. Az utánpótlás csapatok is fantasztikus évet zárhatnak, hiszen az ifi lányok veretlenek, de még a bajnokságuk elején vannak. Az U13 lányok szintén tabella elsők, míg a serdülő fiúk jelenleg a harmadik helyen állnak a szezon felénél. Az U12, 14, 10, 9-es csapatok is hozták a papírformának megfelelő eredményeket, amelyekre méltán lehetünk büszkék, hiszen a dobogós helyezés minden korosztályban abszolút reális helyezésnek tűnik.