Select Page

XVI. Országos Pedagógus Úszóverseny

XVI. Országos Pedagógus Úszóverseny

A Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület 2016. június 4-én, szombaton rendezte meg a pedagógus naphoz kapcsolódó úszó és medencés sárkányhajó versenyt,a Csongrádi Gyógyfürdő és Uszoda felújított nagymedencéjében.
A csongrádiak mellett, Debrecen, Budapest, Tótkomlós, Szeged, Szabadka, Újvidék- Szerbia, Kecskemét, Bükkösd, Orosháza, Hódmezővásárhely, Szentes, Mezőtúr, Gyula, Nyíregyháza, Pecska(Románia) városából érkeztek versenyzők, így a Csongrádra került verseny rögtön nemzetközivé vált.
A családias, vidám hangulatú verseny új színfoltja a nagy sikert aratott medencés sárkányhajó csapatverseny volt, mely vándorkupáját első alkalommal a csongrádiak alkotta csapat vehette át. Kiváló úszás eredmények születtek, melyben a csongrádiak kiemelkedően szerepeltek korcsoportjaikban.
Különdíjat vehetett át a Legfittebb női versenyző- Kovács Lukácsné (1935) Debrecen
Legfittebb férfi versenyző- Boros László (1934) Szabadka

Eredmények csongrádi részről:
50 m ffi gyors
II. kcs Gyovai Balázs I. NBA Csongrád
V. kcs Tari László I. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
50 m női gyors
V. kcs Palásti Anna III. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
50 m ffi mell
II. kcs Gyovai Balázs I. NBA Csongrád
50 m női mell
V. kcs Palásti Anna IV. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
50 m ffi hát
II. kcs Gyovai Balázs II. NBA Csongrád
V. kcs Tari László I. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
50 m női hát
V. kcs Palásti Anna III. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
50 ffi pillangó
II. kcs Gyovai Balázs I. NBA Csongrád
VI. kcs Eszenyi László II. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
50 m női pillangó
V. kcs Palásti Anna II. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
200 m vegyesúszás
V. kcs Tari László I. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
200 m női vegyesúszás
V. kcs Palásti Anna II. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület
4×50 m FFi vegyesváltó
III. kcs Délvidék csapata I.
Póth Imre
Boros László
Eszenyi László
Bartók Márton
4×50 m mix gyorsváltó
III. kcs Csontúr csapata II.
Pehácsekné Seres Edit
Szűcs Imre
Eszenyi László
Palásti Anna
I. kcs  Vegyesek csapata  I.
Gyovao Balázs
Hódi Kitti
Kovács Kristóf Áron
Bíró Ágnes

Medencés Sárkányhajó csapatverseny
I. Csobbanók csapata
Pehácsakné Seres Edit
Gergely Ildikó
Hódi Kitti
Kovács Kristóf Áron
Gyovai Balázs
Szűcs Imre
Bihari Mihály

II. Szenior Fókák csapata
Palásti Anna
Bagi Csilla
Eszenyi László
Fodor György
Béládi Csaba
Bartók Márton

III. Tótkomlós csapata
IV. Debrecen csapata

A szerzőről:

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Rendezvénynaptár

  1. Nádas Alexandra – Azilum című kiállítása

    november 10 @ 18:00 - december 2 @ 18:00
  2. László Imre emléknap

    november 18 @ 14:30
  3. Arkham Night Hungary – Csongrád

    november 18 @ 18:00
  4. “Hess madár” irodalmi est

    november 21 @ 17:00
  5. Hagyományőrző klub: Bőrözés – Bőr ékszerek készítése

    november 22 @ 16:30
  6. A rendíthetetlen ólomkatona – táncmese

    november 23 @ 10:30 - 14:30

Aktuális kérdés

Ön melyik helyszínen látná szívesen az adventi rendezvényeket és a karácsonyi vásárt 2017 decemberében Csongrádon?

Szavazás állása

Loading ... Loading ...

Facebook

Önnek ajánljuk