Választási eredmények HVB döntések
SZSZB névsor
1. szavazókör: Piroska János tér 3. jkv.: Csatordainé Sebők Borbála
Piroskavárosi Általános Iskola
Választott tagok:
elnök: Buda Zoltán
elnök helyettes: Bálint Edit Katalin
Kádár Szilvia
Delegált tagok:
Szőke Istvánné MSZP
Tóth Szabolcs FIDESZ-KDNP
2. szavazókör: Piroska János tér 3. jkv.: Nagyné Túri Zsuzsanna
Piroskavárosi Általános Iskola
Választott tagok:
elnök: Sárai György
elnök helyettes: Gábor Lászlóné
Kanalasné Donka Erika
Delegált tagok:
Zsíros Zsolt MSZP
Horváth-Varga József FIDESZ-KDNP
3. szavazókör: Fő u. 64. jkv.:Újszásziné Kléner Éva II. sz. Idősek Klubja
Választott tagok:
elnök: Sipos Mihályné
elnök helyettes: Kocsis Imréné
Gulicska Gabriella
Delegált tagok:
Zsíros Zoltán MSZP
Malik László FIDESZ-KDNP
Dr. Pigler Lászlóné FÜGGETLEN
Benedek János JOBBIK
4. szavazókör: Széchenyi út 29. jkv.: Tárkányi Ferenc
Gr. Széchenyi I. Általános Iskola Major Edina
Választott tagok:
elnök: László-Kókai Sándorné
elnök helyettes: Kádárné Kósa Aranka
Kókai Istvánné
Delegált tagok:
Paupa Endre MSZP
Szabó Mária FIDESZ-KDNP
Bottyán István FÜGGETLEN
5. szavazókör: Széchenyi út 29. jkv.:Bertus Andrea Tünde
Gr. Széchenyi I. Általános Iskola Kádár Kornélia
Választott tagok:
elnök: Vargáné Bencsik Enikő
elnök helyettes: Pusztai Tamásné
Szécsényi Éva
Delegált tagok:
Bedő Katalin Tamara MSZP
Maszlag Mihályné FIDESZ-KDNP
Palatinus Józsefné Mi Hazánk
6. szavazókör: Dob u. 4-8. jkv.: Tóth Klára
Síp Utcai Általános Iskola Dósa-Rácz Erika
Választott tagok:
elnök: Szabó István Sándorné
elnök helyettes: Hajdúné Bujáki Edit
Pintér Józsefné
Delegált tagok:
Bánfi-Antal Jánosné MSZP
Kádár Tibor FIDESZ-KDNP
Seres Sándorné Összefogás
Szólik Patrik Bence Mi Hazánk Mozgalom
7. szavazókör: Dob u. 4-8. jkv.: Bárdos Rita
Síp Utcai Általános Iskola
Választott tagok
elnök. Domokos Mária
elnök helyettes: Baranyi Lászlóné
Meggyesi Tünde
Delegált tagok:
Veresné Józsa Csilla MSZP
Takács Istvánné FIDESZ-KDNP
8. szavazókör: Szentháromság tér 8. jkv.: Farkas Éva
Művelődési Központ
Választott tagok
elnök: Erősné Szabó Mária
elnök helyettes: Rozgonyi Gabriella
Vincze Mária
Delegált tagok:
Palásti Erzsébet MSZP
Pál Béla FIDESZ-KDNP
9. szavazókör: Kossuth tér 1. jkv.: Forgóné dr. Cimber Zsuzsanna
Batsányi J. Gimnázium
Választott tagok
elnök Deák Józsefné
elnök helyettes Mucsi Éva
Ujszászi Csanád
Delegált tagok:
Martini Mónika MSZP
Sarusi Istvánné FIDESZ-KDNP
Miklós Istvánné FIDESZ-KDNP
Varjú Józsefné Mi Hazánk
10. szavazókör: Kossuth tér 1. jkv.: Vinczné Dudás Katalin
Batsányi J. Gimnázium
Választott tagok:
elnök: Almási Mihályné
elnök helyettes: Gombosné Szilágyi Erzsébet
Őze Tibor Károlyné
Delegált tagok:
Vízhányóné Molnár Krisztina MSZP
Pataki Erzsébet FIDESZ-KDNP
Kunszeri Béla Lajosné FIDESZ-KDNP
Gál Antal FÜGGETLEN
11. szavazókör: Szentháromság tér 14. jkv.: Forgó Mariann
Ének-Zenei Általános Iskola
Választott tagok:
elnök: Kádár Katalin
elnök helyettes: Dósa Péter Pálné
Tóth Veronika
Delegált tagok:
Veres Ágnes MSZP
Dékány István FIDESZ-KDNP
Sziliné Kádár Magdolna Mi Hazánk
12. szavazókör: Szentesi út 2/A. jkv.: Rácz Anita Bársony I. Mezőgazd. Szakközépisk.
Választott tagok
elnök: Herédi Edit Etelka
elnök helyettes: Pintérné Keller Pintér Mónika
Oláh Erika
Delegált tagok:
Dr. Sebestyén Istvánné MSZP
Kajtár Gabriella FIDESZ-KDNP
Ratkainé Lovas Ilona Mi Hazánk
13. szavazókör: Kis-Tisza u. 4. jkv.: Komlósiné Széll Gyöngyi
Munkaügyi Kirendeltség
Választott tagok:
elnök: Kovács Dezső Pálné
elnök helyettes: Némethné Varga Edit
Faurné Bertók Katalin
Delegált tagok:
Kecskésné Pozsár Mária . MSZP
Orosz Gizella Margit FIDESZ-KDNP
Rácz Nikolett FIDESZ-KDNP
Surányiné Szikora Erika FÜGGETLEN
14. szavazókör: Gyöngyvirág u. 16. jkv.: Erhardtné Bernát Henrietta Sághy M. Ipari Szakközépiskola
Választott tagok:
elnök: Boda Tünde
elnök helyettes: Lászlóné Kollát Katalin
Túriné Nádudvari Mária
Delegált tagok:
Nagygyörgy János MSZP
Roszik Éva FIDESZ-KDNP
Kádár-Kovács Mária FÜGGETLEN
15. szavazókör: Tanya 571. jkv.: Varga László
Petőfi Tsz. volt központja
Választott tagok:
elnök: Vincze Tibor
elnök helyettes: Vas Tímea
Szemerédi Imréné
Delegált tagok:
Deliné Kovács Mária MSZP
Fejes Csaba FIDESZ-KDNP
16. szavazókör: Árpád Vezér út 2. jkv.: Forgó Róbert
Bokrosi városrész, Kultúrház
Választott tagok
elnök: Rajki Tiborné
elnök helyettes: Kiss Lászlóné
Deákné Horváth Varga Mária
Radulov Mónika
Delegált tagok:
Covaci-Ádám Andrea FIDESZ-KDNP
HVB és választási iroda elérhetősége
Helyi Választási Bizottság tagjai
6640 Csongrád, Kossuth tér 7.
Tel.: 63/571-900
Választott tagok
Dr. Kurucz Ferenc elnök
ifj. Dr. Nagymihály Gábor elnökhelyettes
Varga Valéria
Megbízott tagok:
Hegedűs Ferenc – Nagypál Sándor független jelölt delegáltja
Kecskés László MSZP
Helyi Választási Iroda
Vezetője: Dr. Juhász László
jegyző
Elérhetősége: 6640 Csongrád, Kossuth tér 7.
Tel.: 63-571-900
20/777-8338