Igazi „húzós” hétvégén vannak túl a vízilabdás lányok, hiszen a hétvégén némi átfedéssel, 3 mérkőzést is játszottak. Szombaton az OB I/B debreceni fordulóján a csongrádi hölgyek 9-11-re győzték le a Debrecen csapatát, majd 1 órával később a BVSC-Zugló ellen szálltak vízbe. Itt a győzelem elmaradt, ennek ellenére is a második helyen állnak 1 pontos hátránnyal a jelenlegi első helyezett III. Kerületi TVE után.
















