Csongrád

Programajánló

Teremfoci január 5-6. mérkőzések időpontjai

Csongrádi Teremlabdarúgó Bajnoksága 2012 - 2013

Január 5. szombat

Eredmény

14.00

Aranyászok

Bökény FC

 

14.30

Csanytelek All Stars

Foci 2000

 

15.00

Aranyászok

Jóbarátok

 

15.30

Bökény FC

Csanytelek All Stars

 

16.00

Foci 2000

Jóbarátok

 

16.30

Aranyászok

Csanytelek All Stars

 

17.00

Csongrad Rangers

Bökény FC

 

17.30

Jóbarátok

Favorit

 

18.00

Lukmák

Szerelemhajó

 

18.30

Öcsi Team

Csongrád Rangers

 

19.00

Favorit

Lukmák

 

19:30

Szerelemhajó

Öcsi Team

 

Csongrádi Teremlabdarúgó Bajnoksága 2012 - 2013

Január 6. vasárnap

Eredmény

13:00

Turbó Kft Kutyaütők

Youth of today

 

13:30

Vestfrost Sporting

Hycomat

 

14:00

Youth of today

Tömörkény

 

14:30

Hycomat

Turbó Kft Kutyaütők

 

15:00

Tömörkény

Vestfrost Sporting

 

15:30

Tiszapart SE

Youth of today

 

16:00

Hycomat

Tömörkény

 

16:30

Túl a csúcson

Tiszapart SE

 

17:00

Garden Plusz

Reál Margit

 

17:30

Túl a csúcson

Szupercsapat

 

18:00

Reál Margit

Trógerek

 

18:30

Szupercsapat

Garden Plusz

 

19:00

Trógerek

Túl a csúcson

 

 

Teremfoci eredmények december 29-30 . és Tabella

Csongrádi Teremlabdarúgó Bajnoksága 2012 - 2013

December 29. szombat

Eredmény

14.00

Vestfrost Sporting

Favorit

1 - 7

14.30

Garden Plusz

Csongrád Rangers

1 - 0

15.00

Garden Plusz

Favorit

0 - 0

15.30

Csongrád Rangers

Favorit

0 - 2

16.00

Garden Plusz

Honvéd Rákóczi

Elmaradt

16.30

Tömörkény

Trógerek

6 - 1

17.00

Tiszapart SE

Vestfrost Sporting

1 - 3

17.30

Tömörkény

Szerelemhajó

3 - 4

18.00

Szupercsapat

Trógerek

3 - 1

18.30

Szerelemhajó

Tiszapart SE

3 - 1

19.00

Szupercsapat

Tömörkény

0 - 3

19:30

Tiszapart SE

Trógerek

2 - 0

December 30. vasárnap

Eredmény

10:00

Csongrad Rangers

Vestfrost Sporting

0 - 2

10:30

Trógerek

Csanytelek All Stars

2 – 2

11:00

Csongrad Rangers

Aranyászok

1 – 0

11:30

Csanytelek All Stars

Vestfrost Sporting

1 – 6

12:00

Aranyászok

Favorit

1 – 2

12:30

Szupercsapat

Lukmák

2 - 0

13:00

Reál Margit

Favorit

1 - 1

13:30

Lukmák

Aranyászok

5 - 0

14:00

Favorit

Szupercsapat

1 - 1

14:30

Lukmák

Reál Margit

4 - 2

15:00

Turbó Kft Kutyaütők

Szerelemhajó

2 - 1

15:30

Reál Margit

Túl a csúcson

1 - 3

16:00

Szerelemhajó

Youth of today

1 – 2

16:30

Hycomat

Öcsi Team

2 - 0

17:00

Túl a csúcson

Youth of today

3 - 0

17:30

Foci 2000

Hycomat

0 - 0

18:00

Öcsi Team

Youth of today

2 - 1

18:30

Hycomat

Túl a csúcson

3 - 1

19:00

Foci 2000

Öcsi Team

0 - 2

Csongrádi Teremlabdarúgó Bajnokság Állása 2012.december 29-30 forduló után.

 

Csapat

P

M

Gy

D

V

R

K

Gk

1.

Favorit

15

8

4

3

1

18

-

7

11

2.

Túl a csúcson

15

7

5

0

2

17

-

9

8

3.

Garden Plusz

13

6

4

1

1

9

-

5

4

4.

Tömörkény

12

5

4

0

1

16

-

5

11

5.

Turbó Kft Kutyaütők

12

5

4

0

1

12

-

2

10

6.

Szerelemhajó

12

6

4

0

2

16

-

10

6

7.

Öcsi Team

12

5

4

0

1

10

-

4

6

8.

Bökény FC

12

4

4

0

0

9

-

3

6

9.

Hycomat

10

5

3

1

1

7

-

5

2

10.

Youth of today

9

7

3

0

4

17

-

9

8

11.

Lukmák

9

5

3

0

2

12

-

8

4

12.

Vestfrost Sporting

9

8

3

0

5

15

-

18

-3

13.

Super csapat

8

6

2

2

2

8

-

11

-3

14.

Honvéd Rákóczi SE

6

4

2

0

2

8

-

10

-2

15.

Jóbarátok

6

4

2

0

2

6

-

8

-2

16.

Foci 2000

4

4

1

1

2

5

-

4

1

17.

Tiszapart SE

4

5

1

1

3

6

-

10

-4

18.

Csanytelek All Star

4

4

1

1

2

5

-

13

-8

19.

Csongrád Rangers

3

6

1

0

5

1

-

11

-10

20.

Aranyászok

3

7

1

0

6

7

-

18

-11

21.

Reál Margit

1

5

0

1

4

6

-

13

-7

22.

Trógerek

1

8

0

1

7

6

-

33

-27

 

Szilveszteri futás!

Szilveszteri Futás

Búcsúztasd baráti társaságban, egy kis testmozgással a 2012-es évet.

Rendezvény szervezője: Csongrád Város Önkormányzata.

Időpont: december 31. hétfő, 10.00 óra

Helyszín: Ifjúsági Ház

Választható távok: 1500 méter, 3000 méter, 6000 méter

A részvétel díjtalan!

Jelentkezés a helyszínen

További információ: Petrity Rudolf, 20/378 5570, e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Frissítő a célban.

Díjazás nincs.

Teremlabdarúgás eredmények és állás december16 forduló után

Eredmények december 16. forduló:

Csongrádi Teremlabdarúgó Bajnoksága 2012 – 2013

2. forduló beosztása December 16. vasárnap

Eredmény

14.00

Youth of today

Hycomat

0-1

14.30

Aranyászok

Turbó Kft Kutyaütők

0-3

15.00

Youth of today

Bökény FC

1-2

15.30

Hycomat

Aranyászok

1-4

16.00

Turbó Kft Kutyaütők

Bökény FC

0-1

16.30

Garden Plusz

Vestfrost Sporting

2-1

17.00

Honvéd Rákóczi

Túl a csúcson

2-4

17.30

Garden Plusz

Trógerek

2-1

18.00

Vestfrost Sporting

Jóbarátok

1-2

18.30

Honvéd Rákóczi

Trógerek

3-1

19.00

Túl a csúcson

Jóbarátok

4-0


Bajnokság állása december 16 után:

Csapat

P

M

Gy

D

V

R

K

Gk

1.

Bökény FC

13

4

4

1

0

9

-

3

6

2.

Turbó Kft Kutyaütők

9

4

3

0

1

10

-

1

9

3.

Túl a csúcson

9

4

3

0

1

10

-

5

5

4.

Garden Plusz

9

4

3

0

1

8

-

5

3

5.

Youth of today

6

4

2

0

2

14

-

3

11

6.

Szerelemhajó

6

2

2

0

0

7

-

2

5

7.

Öcsi Team

6

2

2

0

0

6

-

1

5

8.

Tömörkény

6

2

2

0

0

4

-

0

4

9.

Honvéd Rákóczi SE

6

4

2

0

2

8

-

10

-2

10.

Jóbarátok

6

4

2

0

2

6

-

8

-2

11.

Foci 2000

3

2

1

0

1

5

-

2

3

12.

Favorit

3

2

1

0

1

5

-

3

2

13.

Lukmák

3

2

1

0

1

3

-

4

-1

14.

Hycomat

3

2

1

0

1

2

-

4

-2

15.

Csanytelek All Star

3

2

1

0

1

2

-

5

-3

16.

Aranyászok

3

4

1

0

3

6

-

10

-4

17.

Tiszapart SE

1

2

0

1

1

2

-

4

-2

18.

Super csapat

1

2

0

1

1

2

-

6

-4

19.

Reál Margit

0

2

0

0

2

2

-

5

-3

20.

Vestfrost Sporting

0

4

0

0

4

3

-

9

-6

21.

Csongrád Rangers

0

2

0

0

2

0

-

6

-6

22.

Trógerek

0

4

0

0

4

2

-

20

-18

 

Teremlabdarúgás December 29-30 mérkőzései

Csongrádi Teremlabdarúgó Bajnoksága 2012 - 2013

December 29. szombat

Eredmény

14.00

Vestfrost Sporting

Favorit


14.30

Garden Plusz

Csongrád Rangers


15.00

Vestfrost Sporting

Honvéd Rákóczi


15.30

Csongrad Rangers

Favorit


16.00

Garden Plusz

Honvéd Rákóczi


16.30

Tömörkény

Trógerek


17.00

Tiszapart SE

Honvéd Rákóczi


17.30

Tömörkény

Szerelemhajó


18.00

Szupercsapat

Trógerek


18.30

Szerelemhajó

Tiszapart SE


19.00

Szupercsapat

Tömörkény


19:30

Tiszapart SE

Trógerek


Csongrádi Teremlabdarúgó Bajnoksága 2012 - 2013

December 30. vasárnap

Eredmény

10:00

Csongrad Rangers

Vestfrost Sporting


10:30

Trógerek

Csanytelek All Stars


11:00

Csongrad Rangers

Aranyászok


11:30

Csanytelek All Stars

Vestfrost Sporting


12:00

Aranyászok

Favorit


12:30

Szupercsapat

Lukmák


13:00

Reál Margit

Favorit


13:30

Lukmák

Aranyászok


14:00

Favorit

Szupercsapat


14:30

Lukmák

Reál Margit


15:00

Turbó Kft Kutyaütők

Szerelemhajó


15:30

Reál Margit

Túl a csúcson


16:00

Szerelemhajó

Youth of today


16:30

Hycomat

Öcsi Team


17:00

Túl a csúcson

Youth of today


17:30

Foci 2000

Hycomat


18:00

Öcsi Team

Youth of today


18:30

Hycomat

Túl a csúcson


19:00

Foci 2000

Öcsi Team



You are here Programajánló